Maska drożdżowa do włosów Agafii.

Ocena: 0.0/10

Liczba ocen: 0

Oceń ten artykuł:

Drożdże to produkt znany od wieków. Ich właściwości i wynikające z nich zastosowanie jest bardzo szerokie. Wykorzystuje się je po dziś dzień zarówno w przemyśle spożywczym , medycynie czy przemyśle kosmetycznym.

Obecnie na świecie i to w wielu dziedzinach obserwuje się swoisty powrót do tego co naturalne. Drożdże to rodzaj grzybów mający wpływ na zmiany zachodzące w metaboliźmie komórkowym. Można rzec, że drożdże to swoistego rodzaju bomba witaminowa o zbawiennym dla organizmu działaniu. Drożdże mogą być aplikowane zewnętrznie lub przyjmowane doustnie.

Wracając jednak do składu drożdży należy wiedzieć, iż są one jednym z najbogatszych jeśli nie najbogatszym źródłem witamin z grupy B, zawierają proteiny, niezbędne aminokwasy a także składniki mineralne. Są źródłem witaminy D oraz witaminy E zwanej witaminą młodości. Dostarczają one też magnezu, potasu, żelaza, siarki. Są cennym źródłem selenu, cynku, miedzi i chromu. Pamiętajmy, że niedobory właśnie tych minerałów są częstą przyczyną problemów ze skórą i włosami.

Koniecznie muszę też wspomnieć o witaminie H szerzej może znanej jako witamina B7. To właśnie ona w głównej mierze odpowiada za kondycję naszych włosów. Zapobiega ich wypadaniu, poprawia ich sprężystość i zapobiega siwieniu, przetłuszczaniu się.

Ostatnimi czasy coraz więcej firm wypuszcza na rynek maski drożdżowe na włosy. To pozytywny trend z punktu widzenia klienta, który w końcu może skorzystać z gotowego produktu bez konieczności samodzielnego przygotowywania maski w domu. Wartym zainteresowania produktem tego typu jest maska drożdżowa do włosów Agafii.

Poza drożdżami, które stanowią trzon produktu została wzbogacona dodatkowo o składniki naturalne wśród których należy wymienić: olej z kiełków pszenicy, olej z dzikiej róży, olej z nasion białej porzeczki czy olej z orzeszków cedrowych, sok z brzozy, ekstrakty z omanu wielkiego, mącznicy lekarskiej, ostropestu plamistego.

Znajdziecie ją na stronie https://provitalsklep.pl/pl/p/Maska-Drozdzowa-Agafii-do-Wlosow-pobudzenie-wzrostu-300ml/663.

Jest to produkt naturalny nie zawierający sls i parabenów. Jakich korzyści możecie się spodziewać? Otóż drożdże w połączeniu ze wspomnianymi składnikami z pewnością poprawią kondycję waszych włosów, przyspieszą ich wzrost. Wyregulują wydzielanie sebum i zadziałają antyłupieżowo. Przywraca blask i połysk waszym włosom.

Maska do włosów drożdżowa Agafii to produkt warty Waszej uwagi. Tylko od Was zależy czy zechcecie skorzystać z jego dobroczynnych właściwości, które nie ulegają dyskusji.

Zdjęcia

Załączniki

Kosmetyki organiczne, ekologiczne i naturalne - eko kosmetyki.info.pl © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie: Devmark.pl
Grafika: Devmark.pl